تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی شیراز تک سرویس، مرکز تعمیرات مایکروفر در شیراز. بدون تعطیل، تعمیر کمتر از 2 ساعت، 100% در منزل، قطعات اورجینال، 36 ماه ضمانت کتبی.

تعمیرگاه ما به عنوان نمایندگی تعمیر مایکروفر در شیراز به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند. ممکن است برند دستگاه شما دارای محصولات با کیفیت و بسیار مرغوبی باشد؛ اما با این حال ممکن است برای هر دستگاهی مشکلاتی پیش آید و ماکروفر شما نیز از این مشکلات مستثنی نمی باشد. شیراز تک سرویس به عنوان مرکز تعمیرات مایکروویو در شیراز فعالیت می کند و به مشتریان خدمات شایانی ارائه می دهد.

ما برای ارائه خدمات پس از فروش مایکروفر خود از مجرب ترین تکنسین ها را برای شما خواهیم فرستاد. روند فعالیت ما بدین صورت است که پس از اولین تماس از جانب مشتریان، بلافاصله متخصص های خود را به منزل آن ها اعزام خواهیم کرد. پس از رسیدن تکنسین به محل، او به بررسی دقیق و آنالیز دستگاه پرداخته و در کوتاه ترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا می کند. در این مرحله از تعمیرات مایکروویو، تا حد ممکن به تعمیر و رفع عیب دستگاه می پردازد و در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، آن را تعویض خواهد کرد. لازم به ذکر است مرکز تعمیر مایکروفر شیراز تک سرویس از قطعات اورجینال و اصل برند دستگاه شما استفاده می کند.

در خصوص تعمیرات مایکروویو، تکنسین باید مجهز به ابزار های تخصصی و پیشرفته باشد تا به طور کامل عیب دستگاه را دریافته و به صورت حرفه ای آن را تعمیر نماید. مهم ترین خدمات تعمیرگاه مجاز شیراز تک سرویس شامل عیب یابی، ترمیم و ارتقای کیفیت قطعات ماکروویو، رفع ارورهای آن و تعویض قطعات می باشد. در ادامه به توضیح بیشتر این خدمات خواهیم پرداخت.